برندسازی چیست

برندسازی چیست؟

برند، یک نام، لوگو، آرم، شعار و یا طرحهای مرتبط با طراحی یک محصول یا خدمات و برندسازی (تبلیغاتی) عمل نقش بستن یا حکاکی یک نام تجاری یا نماد یک محصول یا سازمان بر مخاطب و مدیریت نام تجاری، استفاده از تکنیک های بازاریابی برای برندسازی یک محصول خاص یا نام تجاری است.
تبلیغات محیطی
تبلیغات نشری
تبلیغات اینترنتی
نمایشگاه و همایش ها
اسپانسرینگ
چگونه برندسازی کنیم

یک برند مجهز:

برندسازی یک برنامه بلند مدت برای توسعه یک نام تجاری موفق به منظور دستیابی به اهداف خاص است. از آیتم های زیر با برنامه درست و دقیق کسب و کار میتوان به این مهم دست یافت.

تبلیغات

بازاریابی

استراتژی

طراحی

لوگو

هویت

مشتری مداری

مخاطبانی که جذب شما شوند و مشتریانی که دارید سرمایه اصلی شما هستند. با مدیریت روابط مشتریان باید در حفظ رضایت و وفاداری آنان کوشش کنید.

معرفی حرفه ای برند

محتوایی که مخاطبان از برند شما میشنوند یا میخوانند باید توسط یک فرد حرفه ای بازاریابی، ادبیات و روابط عمومی تنظیم شود. زیرا اولین برخورد مخاطب با هویت شما در برندسازی مهم است.

درمعرض دید قرار گرفتن

زیرساخت های یک برند باید بگونه ای طراحی شود که بتوان مخاطبان را در هر بازاری، چه فضای واقعی مانند فروشگاه یا دفتر فروش وچه فضای مجازی اینترنت، جذب کند.
خدمات آژانس برندسازی میرا

خدمات ما در برندسازی

آژانس برندسازی میرا با داشتن ارتباطات قوی در تمامی زمینه های کسب و کار میتواند شما و برندتان را با علم روز بازاریابی در جهات مختلف بازار سهم مناسب کسب کند.

بررسی بازار برای کمپین تبلیغاتی

ارایه بهترین کیفیت خدمات

پشتیبان و پاسخگوی مشتریان

ارایه خدمات پس از فروش

فواید برندسازی

ساخت هویت تحت نام تجاری

ساخت پل های ارتباطی معتبر

دسترسی ساده مخاطبان به برند

جمع آوری اطلاعات مخاطبان

درباره آژانس برندسازی

آژانس برندسازی میرا با همکاری گروهی از متخصصان در زمینه های مختلف تجارت تشکیل شده است و تا کنون مشغول به توسعه بازار هدف و برندینگ بصورت حرفه ای در عرصه های مختلف کسب و کار مانند طلا و جواهرات و سنگهای زینتی، رستوران و کافه تریا، آموزش تیم فروش و بازاریاب، اشتغالزایی و کارآفرینی و امور هنری هستند.

راه ارتباطی جهت مشاوره

از طریق Whatsapp و یا Telegram

تلفن همراه:  0064223192906

amirshahneshin@yahoo.com

مدیر برند: امیر شاه نشین

© 2020 کلیه حقوق مالکیت مادی و معنوی متعلق به آژانس برندسازی میرا است.