بلاگ آموزشی خبری میربرند

MirBrand Weekly Blog

Accenture Technology و استراتژی معماری برند

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

Accenture Technology و استراتژی معماری برند

شاید بری شما تفاوت زیادی نکند، تنها رنگ و نامی متفاوت که به اکسنتور مربوط است، اما حتی در این سطح جزئی نیز گروه فناوری فرصت این را پیدا کرده اند که خود را از اکسنتور جدا کنند و مستقلاً در مورد وظایف خود صحبت کنند.

 

به طور مشابه، سازمانهایی که با یک نوع خدمات یا کالا موفقیت کسب کرده اند، استفاده از معماری برند را برای اضافه کردن یا تبدیل شدن به فزصت کسب و کار جدید لازم یا مساعدت آمیز بیابند. مثال: کمپانی X به عنوان یک سازمان خدماتی معروف است ولی حالا تصمیم به فروش نرم افزار به عنوان یک سرمایه گذاری جدید گرفته است. برندسازی برای این نرم افزار و اهدای وجود متمایز به این کالا به فروش آن کمک می کند چرا که می تواند جداشند آن از برند اصلی را نشان دهد و بر اساس ارزشهای خود شناخته شود.

معماری برند فقط به منظور ایجاد تمرکز نیست بلکه موجب سرعت بخشیدن به کسب و کار نیز می شود. زمانی Accenture (اکسنتور) از شرکت در حوزه هایی به جز آنچه که به آن معروف بود عقب نگه داشته می شد و یا کمپانی X به سختی می توانست وارد یک بازار جدید شود. معماری برند تا حدودی که برندسازی مستقل را مجاز می دارد، می-تواند به کمک آنها و دیگر سازمانهای مشابه آنها آید تا از محدوده خود خارج شده و وسیع تر شوند.

درباره آژانس برندسازی

آژانس برندسازی میرا با همکاری گروهی از متخصصان در زمینه های مختلف تجارت تشکیل شده است و تا کنون مشغول به توسعه بازار هدف و برندینگ بصورت حرفه ای در عرصه های مختلف کسب و کار مانند طلا و جواهرات و سنگهای زینتی، رستوران و کافه تریا، آموزش تیم فروش و بازاریاب، اشتغالزایی و کارآفرینی و امور هنری هستند.

راه ارتباطی جهت مشاوره

از طریق Whatsapp و یا Telegram

تلفن همراه:  0064223192906

amirshahneshin@yahoo.com

مدیر برند: امیر شاه نشین