بلاگ آموزشی خبری میربرند

MirBrand Weekly Blog

هدایای تبلیغاتی برای برندسازی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شاید تصور کنید برندسازی هزینه گزافی داشته باشد، شاید به اینکه چه نوع تبلیغاتی در چه زمانی انجام دهید فکر میکنید. فکر کردن به هماهنگی چاپ، طراحی، جنس و کیفیت و مدیریت اینها شما را خسته میکند. حقیقتا برندینگ میتواند با برنامه ساده و مدون با هزینه خیلی مدیریت شده با بیشترین بازدهی انجام شود.
ما به شما یاد می دهیم با انجام چندین امر تبلیغاتی به برندسازی خود کمک کنید، اما بدون دردسر و با بازگشت سرمایه مناسب. این برنامه ریزی با درج تاریخ های مهم در تقویم کاری سازمان جهت اجری امور تبلیغاتی انجام میشود. به اینصورت که شما زمان  های شلوع و پر رونق، خلوت و بدون مشتری، اعیاد و مناسبت ها و غیره را شناسایی میکنید و با ابزارهای بازاریابی نام و هویت خود را به مخاطبان ترویج میدهید.

برنامه ریزی بازاریابی و برندسازی سازمان

در این راستا هدایای تبلیغاتی کمک شایانی به شما خواهد کرد. هدایای با هزینه های پایین اما تاثیر گذار و یا باکلاس و درخور مشتریان سطح اول شما. یک سازمان با اهدای تندیس، بج سینه جذاب، جای کرت چرمی، خودکار و قلم با کیفیت، فلش مموری، پاوربانک و یا پوشاک تبلیغاتی با طرح مناسب میتواند یک برندسازی حرفه ای انجام دهد.

هدایای تبلیغاتی برای برندسازی حرفه ای

این آژانس با بهره گیری از تیم حرفه ای طراحی، تمامی برنامه های بازاریابی و برندسازی شما را با تقویم تدوین و تنظیم میکند تا در موعد مقرر بتوانید امور بازاریابی و تبلیغاتی خود را انجام دهید، هم کمتر درگیر شوید و از همه مهمتر بهینه هزینه کنید تا بازگشت سرمایه مناسب داشته باشید.

درباره آژانس برندسازی

آژانس برندسازی میرا با همکاری گروهی از متخصصان در زمینه های مختلف تجارت تشکیل شده است و تا کنون مشغول به توسعه بازار هدف و برندینگ بصورت حرفه ای در عرصه های مختلف کسب و کار مانند طلا و جواهرات و سنگهای زینتی، رستوران و کافه تریا، آموزش تیم فروش و بازاریاب، اشتغالزایی و کارآفرینی و امور هنری هستند.

راه ارتباطی جهت مشاوره

از طریق Whatsapp و یا Telegram

تلفن همراه:  0064223192906

amirshahneshin@yahoo.com

مدیر برند: امیر شاه نشین