بلاگ آموزشی خبری میربرند

MirBrand Weekly Blog

استراتژی تعیین برند قدرتمند

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

استراتژی تعیین برند: ارایه برندهایی قوی

از دید برخی تحلیل‌گران برندینگ، با دوام ترین سرمایه یک شرکت هویت برند است و بیش از محصولات و تسهیلات ویژه ارایه شده توسط سازمان عمر میکند. مدیر ارشد سابق اجرایی کواکراوتس (Quaker oats) میگوید: "اگر این سازمان از هم میپاشید، من آجر و ملات به شما میدادم، برندها و علایم تجاری را نگه میداشتم و موفق تر هم میشدم" و همچنین مدیر ارشد اجرایی مک دونالد اعلام کرد: "اگر همه سرمایه ای که داریم، همه ساختمان ها و تجهیزات نابود شوند، ما قادر هستیم پولی قرض بگیریم و به سرعت به وسیله ارزش و اعتبارمان آنها را جایگزین کنیم زیرا برند و برندسازی ارزش بیشتری نسبت به تمام این سرمایه هاست".

بنابراین برندها و مارک ها سرمایه های قدرتمند هستند که باید به دقت ایجاد و مدیریت شوند. همچین شما میتوانید در بخش استراتژی برندسازی راهکارهای ما را در این زمینه مطالعه کنید و در صورت نیاز جهت ارایه مشاوره رایگان تماس بگیرید.

برند ها چیزی فراتر از تنها اسامی و نمدها هستند. آنها عناصر کلیدی در رتباطات میان شرکت و مصرف کنندگان هستند. برندها نمایانگر برداشت ها و احساسات مصرف کنندگان از یک محصول و عملکرد یعنی هر آنچه از مورد انتظارشان است، هستند. برندها در ذهن مخاطبان و مشتریان زندگی میکنند و برندسازی در آن منطقه شکل میگیرد.

برند دارای ارزش ویژه مساوی است با اثر متمایزی که دانستن نام برند بر روی واکنش مشتری نسبت به محصول یا بازاریابی آن میگذارد. در واقع ارزش ویژه مقیاس توانایی برند در جذب ترجیح و وفاداری یک مشتری و تبدیل آنها به مصرف کننده دایم با علاقمندی بیشتر نسبت به محصول و خدمات شما است.

تفاوت برندها به میزان قدرت و اعتبار آنها در بازاریابی بستگی دارد. برخی برندها مانند کوکاکولا، نایک، دیزنی، ال جی تبدیل به نمادع=های ماندگار و تاثیر گذار میشوند که قدرتشان سالها و نسلها حفظ میشود. سایر برندها مانند گوگل، یوتیوب، اپل و نمونه های ایرانی دیوار، شیپور و... شور و وفاداری تازه ای برای مشتریان به ارمغان می آورند. این برندها با استراتژی ویژه خود در برندسازی برنده بازار هستند، نه فقط بخاطر این که ارایه کننده مزایا و خدمات منحصر بفرداند بلکه موفقیتشان بدلیل ایجاد روابط عمیق با مشتری است.

برای رسیدن به مقصود برندینگ قدرتمند باید پیش از آنکه مشتری و مصرف کننده به برند واکن نشان دهداطلاعاتی درمورد آن کسب کند، آنرا درک کند و این ایجاد آشنایی و دریافت اطلاعات باید منجر به برقراری ارتباط قوی و مثبت میان مشتری و برند شود.

درباره آژانس برندسازی

آژانس برندسازی میرا با همکاری گروهی از متخصصان در زمینه های مختلف تجارت تشکیل شده است و تا کنون مشغول به توسعه بازار هدف و برندینگ بصورت حرفه ای در عرصه های مختلف کسب و کار مانند طلا و جواهرات و سنگهای زینتی، رستوران و کافه تریا، آموزش تیم فروش و بازاریاب، اشتغالزایی و کارآفرینی و امور هنری هستند.

راه ارتباطی جهت مشاوره

از طریق Whatsapp و یا Telegram

تلفن همراه:  0064223192906

amirshahneshin@yahoo.com

مدیر برند: امیر شاه نشین