بلاگ آموزشی خبری میربرند

MirBrand Weekly Blog

برندینگ یا برندسازی چیست؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پروسه ساخت یک نام منحصر بفرد و فرآیند ایجاد یک تصویر ذهنی ماندگار در مشتریان و مصرف کنندگان محصولات و یا خدمات از طریق تثبیت هویت نام تجاری با کمپین های تبلیغاتی و استراتژی های بازاریابی را برندسازی میگویند. البته برندینگ تعابیر متفاوت و روش های مختلفی را دنبال میکند و نمیتوان در چند جمله تعریف برندینگ را کامل نمود اما اینکه یک بازار مرتبط را شناسایی کنید و با درنظر گرفتن برنامه مناسب بازاریابی به تعداد بیشتری از مخاطبان دسترسی داشته باشید کمک شایانی به برندسازی شما میکند. همچنین شناخت مصرف کنندگان و نوع کیفیت مورد نظر سرعت یرندسازی شما را تسریع میکند.

 

برندسازی چیست

اینکه شما بتوانید از برند خود المان هایی را شناسایی کنید و در راستای افزایش اعتبار و حفظ ارزش آن تلاش کنید یک روند مثبت و رو به رشد برای تجارت شما محسوب می شود. رنگ، کیفیت، برخورد پرسنل فروش، خدمات پس از فروش و خیلی از مسایلی که درکنار شماره تماس و وبسایت مناسب جهت ساده سازی دسترسی مشتریان انجام میدهید برای تثبیت در ذهن مخاطبان مفید است.

در ادامه از روش های ساده سازی دسترسی و متدهای برندینگ بیشتر مینویسیم.

درباره آژانس برندسازی

آژانس برندسازی میرا با همکاری گروهی از متخصصان در زمینه های مختلف تجارت تشکیل شده است و تا کنون مشغول به توسعه بازار هدف و برندینگ بصورت حرفه ای در عرصه های مختلف کسب و کار مانند طلا و جواهرات و سنگهای زینتی، رستوران و کافه تریا، آموزش تیم فروش و بازاریاب، اشتغالزایی و کارآفرینی و امور هنری هستند.

راه ارتباطی جهت مشاوره

از طریق Whatsapp و یا Telegram

تلفن همراه:  0064223192906

amirshahneshin@yahoo.com

مدیر برند: امیر شاه نشین