بلاگ آموزشی خبری میربرند

MirBrand Weekly Blog

استراتژی برندسازی تجارت خود را مشخص کنید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در کسب و کار واقعی، شناخت بازار و رقبا به شما کمک میکند تا بهتر و بیشتر فروش داشته باشید و برای افزایش کیفیت محصولات و خدمات خود هدفمند گام بردارید، در ادامه میتوانید راهکار های شناسایی و استراتژی برندسازی خود را تدوین کنید.

1- انتخاب محصول و طبقه بندی آن

در ابتدا باید محصولات خود را در دسته مشخص قرار دهید، ویژگی و مزایای آن را مشخص کنید و میزان حداقل کیفیت موجود آن را در بازار مشخص کنید.

2- بررسی بازار هدف فروش

بازار شما در صورتی که با هدف مشخص انتخاب شود و در آن به موقع ورود کنید بخش بزرگ و مهمی از بازاریابی و برندسازی خود را به نحو احسنت پیش بردید. اینکه شما تجارت خود را در بازار مناسبی برندسازی کنید مطمئنا زودتر به سمت موفقیت پیش میروید.

3- شناسایی مشتریان محصولات و خدمات

هر محصولی با توجه به زمان و موقعیت و بنا به رفتار مصرف کننده باید عرضه شود. شما میتوانید با شناسایی رفتار مصرف کننده و بازخورد آن محصول یا خدمات پروژه برندینگ را حرفه ای پیش ببرید.

4- تحلیل رقبای بازار

رقبا و شناسایی آنها برای شما بسیار مفید است زیرا میتوانید تمامی اطلاعات را در آیتم های بالا قدرتمندتر اعمال کنید. در راستای برندسازی و مدیریت برند اینترنتی حضور رقبا را ارزیابی کنید و میزان قدرت آنها را با برند خود مقایسه کنید.

تدوین استراتژی برندسازی و زمانبندی اجرای آن نیاز به بررسی المان های مختلف بازاریابی دارد. اگر تخصصی در این زمینه ندارید یا احتیاج به کمک دارید(در طراحی برند اینترنتی و اجرای برندسازی) شرکت های مختلفی مانند آژانس برندسازی میرا وجود دارد که میتوانید با مشاوره رایگان قبل از اجرای پروژه خود ار آنها کمک بگیرید.

 

درباره آژانس برندسازی

آژانس برندسازی میرا با همکاری گروهی از متخصصان در زمینه های مختلف تجارت تشکیل شده است و تا کنون مشغول به توسعه بازار هدف و برندینگ بصورت حرفه ای در عرصه های مختلف کسب و کار مانند طلا و جواهرات و سنگهای زینتی، رستوران و کافه تریا، آموزش تیم فروش و بازاریاب، اشتغالزایی و کارآفرینی و امور هنری هستند.

راه ارتباطی جهت مشاوره

از طریق Whatsapp و یا Telegram

تلفن همراه:  0064223192906

amirshahneshin@yahoo.com

مدیر برند: امیر شاه نشین